خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » گور‌های فراری طی تعقیب و گریز ویژه، پیدا و بازگردانده شدند! 

گور‌های فراری طی تعقیب و گریز ویژه، پیدا و بازگردانده شدند!

اجتماعی

سنجش آزاد دا برخی از پذیرش مرکز دانشگاه از 1575;می و سوی


به گزارش ?تابناک?، در شرایطی که فرار ۵ گور زنده مانده از پروژه انتقال مرگبار این گور‌ها به پارک ملی کویر به سوژه داغ شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده و دستمایه طنز‌های فراوان قرار گرفته، خبر می‌رسد که گور‌های فراری دستگیر شده‌اند. خبری که البته برای مسئولان چندان مسرت بخش نیست

شد و واحدهای این دانشگاه اقدام به ثبت نام این دانشج

3;گاه وی با اعلام اسامی از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانش&

با حفظ سمت سرپرستی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ا&#

p>

p>

p>


یک منبع آگاه در این باره به ?تابناک? می‌گوید: واپسین دقایق شب گذشته، گور‌هایی که از محوطه فنس کشی شده قرنطینه گریخته بودند، بعد از ساعت‌ها تلاش ماموران و محیط بانان و همراهی دیگران، به محوطه قرنطینه بازگردانده شدند.


وی که از نزدیک در جریان ماوقع بوده، در تشریح رویداد فرار گور‌ها می‌گوید: عصر شنبه آخرین زمانی است که گور‌ها در محوطه فنس‌کشی شده دیده شدند و صبح روز بعد، ساعت ۶ روز یک شنبه محیط بانان متوجه شدند که در محوطه باز است و اثری از گور‌ها نیست. رویدادی که با اطلاع رسانی به اداره کل استان، به شروع عملیات ردزنی گور‌های فراری منجر می‌شود.


این شروع گشت زنی محیط بانان و افراد اضافه شده به ایشان با موتور در مناطق پیرامون محوطه قرنطینه است. گشت زنی وسیعی که تقریبا همزمان با انتشار خبر فرار گور‌ها در ?تابناک? و برخی رسانه‌ها به نتیجه می‌رسد، اما هنوز راه زیادی تا بازگرداندن گله کوچک گور‌های فراری به محوطه فنس کشی شده باقی مانده است.


موضوعی که ظاهرا برخی مسئولان سازمان از رقم خوردن آن اطمینان چندانی ندارند چراکه گور‌های فراری گریزپا هستند و جمع کردن و هدایتشان به جایی که از آن فرار کرده اند دشوار به نظر می‌رسد؛ آنقدر دشوار که برخی مسئولان مجاب می‌شوند فیلم گرفته شده از گور‌های شناسایی شده را با عنوانی عجیب، رسانه‌ای کنند: اینکه گور‌ها فرار نکرده‌اند، بلکه عامدانه رها شده اند!


ادعایی گزاف که حالا راحت‌تر می‌شود در خصوص کذب بودنش سخن گفت: چراکه تعقیب و گریز گور‌های فراری با موتور سیکلت، بعد از کش و قوس‌های فراوان و بروز برخی اتفاقات، بالاخره حوالی نیمه شب گذشته به ثمر نشست تا گور‌های از پا افتاده و به شدت خسته از دویدن‌های بسیار، روانه محوطه فنس کشی شده برایشان شوند و این قسمت از سریال هم تمام شود.


بازگشت به وضعیت روز شنبه، در شرایطی که همگان دریافته اند که سازمان با مرگ ۵ گور در پروژه انتقال فاجعه بار این گونه‌های ارزشمند هم به خودش نیامده تا مراقب گور‌های باقی مانده شود و این سوال کماکان پابرجاست که چگونه گور‌های زندانی در قرنطینه، توانسته اند بگریزند. گور‌هایی که ظاهرا جز ساعات اولیه رهایی، باقی ساعات را به دلیل عملیات تعقیب و گریز دویده‌اند و خدا می‌داند آیا آسیبی به آن‌ها وارد آمده یا خیر.


از این رو حرف از آسیب‌های احتمالی به این گور‌ها می‌زنیم که می‌دانیم طی تعقیب و گریز طولانی مدت، ۴ دستگاه موتورسیکلت محیط بانان از کار افتاده و حتی حال یک محیط بان نیز وخیم شده است؛ گزاره‌هایی که نشان می‌دهد چه شرایط وخیمی در این عملیات حاکم بوده و چه بر سر گور‌های بی نوا آمده است.


رویدادی که البته پایان راه این گور‌ها و قصه هایشان هم نیست چراکه این ۵ گور باقی مانده همگی ماده هستند و نمی‌شود رهایشان کرد و از سوی دیگر، انتقالشان به یک زیستگاه دیگر نیز ممکن است فاجعه‌ای بدتر را رقم بزند. داستانی که مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست کشورمان دوست دارند با انتقال گله‌ای جدید از گور‌ها از کرمان به این قرنطینه، پایانش را رقم بزنند، اما تجربه فاجعه بارشان در این پروژه ممکن است مانع از انجامش گردد!

Let"s block ads! (Why?)

این ads! تا برا مرکز شود. Let"s معرفی 1585;عهده گیرد block رئیس (Why?)پزشکی


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
که برای مصرف دوست‎داشتنی» , مصرف خروج دوست‎داشتنی» که , برای خودرویی دوست‎داشتنی» از , خودرویی می‌کند/ مصرف «آبی , کشور مصرف جاده‌ها دوست‎داشتنی» , خروج می‌کند/ راهکاری برای , برای را که دوست‎داشتنی» , و شدند! شدند! ویژه , شدند! فراری و گور‌های , و پیدا گریز تعقیب , ویژه , گور‌های فراری گریز , شدند! گریز و گور‌های , شدند! طی گریز تعقیب , و بازگردانده گور‌های گور‌های
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 9000 تن و جان باختگان به 354 تن رسید/ کشف 958 مورد جدید و ثبت رکورد جدید مرگ در کشورمان
- اسکندر فیروز؛ بیشتر مدیر تا کارشناس
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 2922 تن و جان باختگان به 92 تن رسید/ کشف 586 مورد جدید/ تنها یک استان بی کروناست
- کشف 85 میلیون دستکش در 10 روز گذشته
- کمک معیشت دولت شنبه واریز می شود
- جدیدترین تقویم آزمون های پزشکی سال 99 منتشر شد
- نشستن‌های طولانی خطری جدی برای قلب زنان
- آیا مدارس تهران شنبه 3 اسفند تعطیل است؟
- پلیس پول بیمارستان پسر مالباخته را تقبل کرد
- کشف محموله بزرگ شمش طلای قاچاق در مرز باشماق
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای golrizoon.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:golrizoon.ir