شمع وارمر

رپورتاژ

شمع وارمرشمع وارمر چیست

شمع وارمر از جمله شمع های پر طرفدار در میان جوامع مختلف بوده است که توسط شرکت مالتینی تولید می شود ،این همه طرفداری بابت کاربرد های مختلف این شمع کوچک دوست داشتنی میباشد. اما شمع وارمر چیست و چه استفاده هایی میتوان از آن به عنوان یک عضو کوچک و نورانی از جامعه بزرگ شمع ها کرد؟ شمع وارمر از یک قالب کوچک فلزی و مقداری پارافین و یک عدد فیتیله ساخته میشود. این شمع در طرح های ساده و تزیینی ارائه میشود.

شمع وارمر

شمع تزئینی وامر

شمع وامر چه کاربرد هایی دارد

کاربرد بیشتر شمع وارمر برای گرم نگاه داشتن غذا در ظروفی که جایگاه اینگونه شمع ها را دارند و همچنین گرم نگاه داشتن چای و نوشیدنی های داغ میباشد اما اگر بخواهیم با سلیقه تر به این شمع های کوچک نگاه کنیم ،میتوانیم از نور زیبای آن ها در هنگام مدیتیشن و حرکات یوگا و حتی دور کردن انرژی های منفی اطرافمان بهره ببریم.

شمع یوگا

شمع وارمر به دلیل کوچک بودن و ابعادی که دارد در بسیاری از جاشمعی های موجود در بازار تعبیه میشود و اغلب این جاشمعی های مدرن قالب این گونه شمع ها را در خود جای داده اند حالا بیایید رازی را با شما در میان بگذاریم، رازی که به ندرت افراد با سلیقه و خاص پسند از آن خبر دارن و از جادوی آن بهره میبرند.شما هم به راحتی میتوانید با کمتر هزینه و زحمت از شمع های وارمر به عنوان یک ابزار جادویی برای مناسبت های خاصتان و مخصوصا قرار های عاشقانه ایی که میگذارید استفاده کنید و مخاطب تان را بدون اینکه خودش بخواهد مجذوب سلیقه و حسن انتخاب هوشمندانه خود کنید.

اماچطور این کار را انجام دهیم؟

خیلی ساده!! در ذهن خود طرحی را مجسم کنید، به طور مثال یک قلب ، متناسب با اندازه طرح در نظرگرفته شده تعدادی شمع وارمر تهیه کنید و مطابق با طرح فرضی خود ،شمع ها را بچینید (مثلا بروی میز یا زمین و...)و سپس آن ها را روشن نمایید .نکته این جاست که سعی تان را بکنید تا طرح شمع های شما متناسب با مناسبت دیدار و یا مهمانی شما باشد.مثلا برای یک دیدار عاشقانه ،چیدن شمع به شکل حروف لاو و یا طرح قلب بسیار مناسب و حس زیبا و مثبت درونتان را به مخاطبتان بدون نیاز به گفتن حتی یک کلمه القا میکند.

شمع عاشقانه

خرید شمع وامر

به منظور فروش شمع عمده میتونید با شماره تماس : 09190345606 تماس حاصل نمایید. منبع : مالتینی

Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای golrizoon.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:golrizoon.ir