ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

بادکنک آرایی در تهرانبادکنک آرایی در تهران

این یک تجربه شخصی است و صرفا سفارش تبلیغاتی نیست

سلام ، من مهرداد وفایی هستم ، لازم است بدانید که بنده بدون اطلاع این سایت بادکنک آرایی که در آخر آدرس آن را نیز حتما اعلام می کنم ، دارم درباره اتفاقات وحشتناک روز تولد پسرم برایتان می نویسم..

ترسناک ترین جشن تولد

صبح روز جمعه ، من و همسرم درحال خوردن صبحانه بودیم ، مثل همیشه با سوال اینکه ، مهرداد امروز چندمه ؟ پاسخ صحیح را گفتم و ناگهان یک روز آرام و پر از آرامش تبدیل به یکی از شلوغ ترین روزهای زندگی ام شد.

ترسناک ترین جشن تولد

نازنین : مهرداد فردا تولد آرشاست ، باز هم تو یادت رفت ؟

من : باشه ، نگران نباش ، همه چیز رو بسپار به من

نازنین : وای مهرداد یعنی اینکه میگی نگران نباش ها ، منو عصبی می کنه

نازنین : پارسال یادت نیست ، دوست آرشا دعوتش کرده بود ، چه جشن تولد حسابی براش توی خونه گرفته بودند ؟ چقدر بچه ام گفت سال دیگه برای من میگیرید ، گفتم آره مامان خیالت راحت باشه... الان فردا تولدشه من هیچکاری نکردم.

من : باشه عزیزم یه جشن تولد عالی برای پسرمون میگیریم ، دیزاین و سیستم صوت و کیک و میوه و شیرینی با من ، تو هم از الان مهمون هاتو برای فردا دعوت کن.

نازنین : برو بابا ، مهمون دعوت کنم بیان اینجا بعد آبرومون هم جلوی آرشا رفته هم جلو دوست و آشنا

من : عزیز دلم ، کاری که گفتم رو تو انجام بده بعلاوه جارو گردگیری و مرتب کردن خونه ، دیگه به بقیه کارها کاری نداشته باش.

نازنین : خب من باید بدونم چیکار می خوای کنی ، بابام اینها رو هم میخوام شام بگن بیان اینجا ، مامانت اینها هم که مثل همیشه نمیان ولی باز هم من یه زنگ میزنم.

من فقط توی ذهنم چندتا کار ساده انجام دادم ، اول سفارش کیک که زمان بیشتری می خواست رو اولویت قرار دادم ، بعد درباره دیزاین تولد باید فکر می کردم و سیستم صوت و نورپردازی ، در نهایت هم میوه و شیرینی.

خب ، بعد از خوردن چای ، خیلی با آرامش لباس پوشیدم و از خونه زدم بیرون ، راستی ما در شهر تهران زندگی می کنیم ، در خیابان سهروردی تهران یک قنادی خیلی خوب می شناختم ، لذا مستقیم رفتم به مغازه ای که خیالم راحت بود.

یه آلبوم به من داد و کیک رو انتخاب کردم ، گفتم حتما پر مغز باشه و روی کیک هم بنویسید آرشا جان تولدت مبارک.

از قنادی که اومدم داخل ماشین ، یادم افتاد داخل یکی از پیامرسان ها ، یک کانال بادکنک آرایی دیده بودم و عضو شده بودم ، البته من بیشتر برای الهام گرفتن از دیزاین هاشون عضو شده بودم ولی نمیدونستم کدوم پیام رسان بود.

بادکنک آرایی

تلگرام که طبق معمول فیلتر شکن می خواست و فیلتر شکن من فقط وقتی با وای فای وصل بودم به اینترنت کار می کرد ، پس اپلیکیشن های داخلی رو بررسی کردم ، داخل برنامه بله ، کانال بادکنک آرایی هپی لند سنتر رو پیدا کردم و بهشون زنگ زدم.

یه خانم پاسخ دادند و ماجرا رو براشون شرح دادم ، از بین نمونه های داخل کانال یکی رو انتخاب کردم و خواستم رنگ بندی ، آن چیزی باشد که من می گم و قرار شد فردا صبح راس ساعت 9 شروع کارشون باشد.

بادکنک آرایی

یکی از دوستانم در همان خیابان سهروردی ، باندهای بلند و حرفه ای می فروشد ، پس از جلوی قنادی مستقیم رفتم درب مغازه اش که ببینم چیکار میشه کرد.

بعد از سلام و احوال پرسی ، گفتم یکی از این باندها میخوام ، بنده خدا با خوشرویی تمام یکی از باندها که معمولا برای خودش روشن می کرد را بدون پرداخت هزینه ای به من داد و گفت این برای تولد آرشا ، خیلی هم بهش سلام برسون ، این لیزر چندکاره ها هم ببر ، ولی برای پس فردا بیارش ، خلاصه سیستم صوتی و نور هم توسط آقای حمید رضایی ، دوست عزیز چندین ساله ما حل شد.

در مسیر منزل ، میوه هم خریدم و به منزل رفتم ، نازنین که پای تلفن و درحال دعوت مهمان ها بود ، با چشمان پر از سوال به من نگاه می کرد و خیلی سریع به تلفن خودش خاتمه داد.

چون میدونستم الان میخواد بپرسه ، خودم براش توضیح دادم که سیستم صوتی عالی و نورپردازی درجه یک داخل آسانسور هستش ، میوه هم که روی اپن آشپزخانه گذاشتم ، دیزاین تولد هم قراره یک تیم حرفه ای بیاد و کار کنه.

صبح روز بعد ، کمی بعد از ساعت 9 بود که زنگ خانه به صدا در آمد ، همانطور که در کانال بله دیده بودم ، با یک سری وسیله و عدد چراغدار و یک چمدان بادکنک وارد شدند.

بادکنک آرایی

بعد از سلام و احوال پرسی ، خیلی سریع شروع به کار کردند ، یک وسیله ی جالبی داشتند که صدای جاروبرقی میداد و بادکنک را در یک چشم برهم زدن پر از باد می کرد.

کمی بیشتر از دو ساعت دیزاین بادکنک زدنشان (یا به قول خودشان بادکنک آرایی جشن تولد ) طول کشید.

من و نازنین با اینکه از صفر دیده بودیم و کم کم دکور زده می شد و قاعدتا نباید آنقدر حیرت زده می شدیم ، ولی واقعا شگفت آفرین بود.

حدود ساعت سه عصر بود که خاله مینا تشریف آوردند ، با دیدن دکور بادکنک ها چند ثانیه حیرت زده و متمرکز نگاه کرد و بعد هم گوشی موبایل رو برداشت و شروع به عکس گرفتن کرد.

نمیدونم برای چه کسی یا اشخاصی می فرستاد ولی نیم ساعتی انگار با ما نبود.

خوشبختانه این قنادی که کیک رو سفارش دادم ، برای ساعتی که میخواستم می فرستادند و من ساعت 5 عصر را به دلیل فیلم جناب آقای مدیری که اصلا هم ندیدم ولی تیتر تبلیغاتی آن را زیاد دیده بودم انتخاب کرده بودم تا فراموش نکنم ، یکربع به پنج کیک درب منزل ما بود و تقریبا همه چیز آماده برای پذیرایی میهمانان گرامی ، راستی این را هم بگم که آرشا دیشب منزل پدربزرگ و مادربزرگ مهربان بودند تا این شگفتی ، یک سوپرایز عالی براش باشه.

از ساعت 6 تا 12 شب سانسور ( آقا بگیم هم که کسی چاپ نمی کنه توی سایتش ، خودتون فکر کنید جشن تولد خانوادگی ، با دیزاین ، سیستم صوت و نور حرفه ای و آهنگ دوپس دوپس ، بعدم شام دیگه ، وسط هاش هم هیچ اتفاقی نیفتاده لطفا چاپ کنید متن من رو )

بعد از ساعت 12 که مهمان ها همه رفتند ، مجددا با بادکنک آرایی هپی لند سنتر تماس گرفتم و گفتم چه زمانی میتونید برای جمع کردن این وسایل بیاید ؟ گفتند فردا صبح

گفتم آخه ما تا بخوابیم دیگه 2 و 3 میشه ، صبح تا وسط های ظهر ممکنه خواب باشیم ، میشه امشب بیاید ؟ بنده خداها قبول کردند و همان شبانه برای جمع آوری دکور آمدند.

بادکنک آرایی

وقتی نظر ما را درباره بادکنک آرایی پرسیدند ، هم من و هم نازنین واقعا تعریف کردیم و از شگفت زدگی تک تک مهمان ها و ذوق عظیم آرشا گفتیم و بهشون گفتم یک جوری براتون جبران می کنم که خودتون هم فکر نمی کنید ، در جواب گفتند چشم انشاالله در مراسم بعدی شما را میبینیم ، فکر کنم منظورم مشخص نبود یا واقعا فکرش را نمی کردند که من این واقعه را در یکی دوتا از سایت هایی که نون و نمک هم را خوردیم، به عنوان یک تجربه شخصی ثبت کنم.

دوستان ، این تصاویر را یا از کانال خودشون برداشتم یا از اینترنت سرچ کردم ، تصویری از بادکنک آرایی خونه خودمون داخل موبایل خودم نبود که الان درج کنم ، بعدا هم اجازه ویرایش متن را به بنده نمی دهند ولی احتمالا خودشون داخل کانال بادکنک آرایی سایتشون درج کنند.

این بود تجربه یک روز وحشت ناک برای من و یکی از بهترین روزهای عزیز دلم ، آرشای بابا ، امیدوارم همه عزیزانی که من را در این جشن یاری کردن به هر آنچه که از خدا می خواهند برسند.

آدرس هایی که قرار بود به شما بدهم

کانال بادکنک آرایی در تهران : http://happylandcenter.ir/chanel/

اوقات خوشی داشته باشید. یا علی ، خدانگهدار.

بادکنک آرایی در تهران

بادکنک آرایی در تهران

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی در شرق تهران

بادکنک آرایی در شرق تهران

دیزاین تولد

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای golrizoon.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:golrizoon.ir